Katalog dobrych witryn - ModnyKatalog.pl

Dane adresowe:

  • Województwo: Śląskie
  • Strona www: www.miopatia.pl

Do chorób spowodowanych przez uszkodzenia mitochondriów należą także miopatie. Na jedną z takich odmian choruje Pan Tomasz z Zabrza, który po wielu latach poszukiwań trafił na szpital, w którym postawiono mu diagnozę.

Miopatia mitochondrialna spowodowana mutacjami w jądrowym genie POLG powodują uszkodzenia mięśni, wielu nerwów, problemów z widzeniem oraz innych mniej dokuczliwych.

Przez te problemy neurologiczne wykonywanie pracy zarobkowej stało się niemożliwe, przez zaistniałą sytuację powstała strona informacyjna o przebiegu choroby oraz o możliwych opcjach wsparcia.

Przekaż 1% podatku to najbardziej rozpowszechniona forma pomocy, ale dostępne są również inne nowoczesne metody wsparcia takie jak np. : BLIK czy SMS charytatywny. Przekazywane środki gromadzi fundacja Avalon, gdzie Pan Tomasz jest podopiecznym.

Zebrane fundusze będą na opłacenie dodatkowej rehabilitacji, dobrych suplementów oraz na życie osoby z zanikiem mięśni. Bądź w stałej relacji z Panem Tomaszem na mediach społecznościowych i wspieraj w miarę swoich możliwości.

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Opadające powieki