Katalog dobrych witryn - ModnyKatalog.pl

logo_firmy

Dane adresowe:

  • Kod pocztowy: 57-240
  • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Tel: 0748163700
  • Adres emial: handel@torsystem.com.pl
  • Strona www: butzbach.pl

Bramy przemysłowe muszą być dziś szczególnie dopracowane. Ich najwyższą jakość zapewnia firma Butzbach. Jest to niemiecka marka, która funkcjonuje na polskim rynku już 1993 roku. Oficjalnym i autoryzowanym przedstawicielem marki, jest firma Torsystem. Spółka obu firm opiera swoją działalność na polskim kapitale.

W skład oferty firmy Butzbach wchodzi projektowanie, produkcja, montaż i serwis bram. Specjaliści, przez długi staż firmy, są w stanie doradzić Państwu, jak wybrać odpowiedni typ bramy. Każda gałąź przemysłu ma inne cechy, przez co wybór bramy musi być dobrze przemyślany.

Butzbach jest pierwszą firmą, która do produkcji wykorzystała włókno szklane. Jest to delikatne i zarazem bardzo wytrzymałe tworzywo, które dodatkowo nadaje estetycznego wyglądu bramom. Produkty z zawartością włókna szklanego cechują się odpornością na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Zastosowanie tego materiału gwarantuje lepszy wygląd i możliwość zamontowania bramy praktycznie wszędzie.

Specjaliści gwarantują fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego typu bramy. Znając się na produktach firmy, są w stanie dobrać właściwy typ bramy do konkretnego miejsca.
Oferta firmy kierowana jest do właścicieli/ zarządców magazynów, hal produkcyjnych lub hal przemysłowych.

Szczegóły wizytówki

Przejdź do strony: Butzbach Torsystem

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Butzbach Torsystem