Katalog dobrych witryn - ModnyKatalog.pl

logo_firmy

Dane adresowe:

  • Kod pocztowy: 56-410
  • Ulica i numer: ul. Lipowa 12
  • Województwo: Dolnośląskie
  • NIP: 896-13-41-396
  • Tel: 71/32 53 889
  • Strona www: ditex.com.pl/bramy-szybkobiezne

Ditex jest firmą, której zakres usług obejmuje między innymi produkcję i sprzedaż bram szybkobieżnych. Produkty te znajdują swoje zastosowanie w szeroko pojętym przemyśle. Branże, do jakich kierowana jest oferta, są szczególnie wymagające. Ten typ bram, sprawdza się bowiem w przemyśle spożywczym, w zakładach produkcyjnych, halach, hipermarketach i magazynach.
Oferta firmy Ditex skupia się również na produkcji i sprzedaży wysokiej klasy komponentów do bram. Urządzenia i dodatkowe części zamienne są dopasowywane przez specjalistów.

To rozwiązanie dla przemysłu gwarantuje ochronę przed działaniem dużej różnicy temperatur oraz przed dostaniem się do miejsca pracy osobie niepowołanej.

Pracownicy firmy Ditex pomogą Państwu wybrać właściwy typ bram oraz wszystkie części dodatkowe. Dzięki doświadczeniu, umiejętnościom i wiedzy, specjaliści mogą wybrać właściwy rodzaj bramy dla Pańskiej firmy. To samo dotyczy wszelkiej maści komponentów.
Podczas wyboru, fachowcy skupiają się na branży i jej specyfice, wymiarach bram, miejscu, środowisku i potrzebach klienta.

Branże, w jakich wykorzystywane są bramy szybkobieżne, to przemysł spożywczy i handel. Bramy tego typu znajdują bowiem swoje zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych i przemysłowych oraz w hipermarketach.

Specjaliści gwarantują wykonywanie czynności gwarancyjnych oraz naprawczych. Usługi te dotyczą sprzętu, który podlega gwarancji i tego, którego okres gwarancyjny się zakończył.

Szczegóły wizytówki

Przejdź do strony: Ditex

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Ditex